Za upit stanovi Nis pronađeno 561 oglasa

Na prodaju stan u blizini crkve na Panteleju

Pantelej, Niš

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele,... više

172.648€ (1 709 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više

103.200€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

STAN-POSLOVNI PROSTOR, PALILULA, 99kvm + MAGACIN 44kvm

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor,... više

140.000€ (1 414 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Duplex, Palilula, drugi sprat i potkrovlje, parking

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a... više

123.700€ (1 288 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova