Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se po projektu u suterenu,... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan centar Niša 163m2, ll sprat

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe... više

148.000€ (2 114 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 8/15 spratova

Na prodaju 3.5 stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

142.000€ (1 670 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 3/5 spratova

Svetao i funkcionalan stan kod Delta Planet – 37m², odmah useljiv

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban stan površine 37m², na 5. spratu (od 7) u zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini Delta Planet-a.... više

107.000€ (2 891 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja kod Filozofskog – kompletno namešten stan 46m²

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je... više

123.000€ (2 673 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/7 spratova

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 3.sprat