Za upit stanova Zarkovo pronađeno 40 oglasa

Žarkovo, stan 36m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Stan 36m2 sa terasom, funkcionalan raspored, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa trepezarijskim delom, kuhinja odvojena šankom, komforno... više

105.000€ (2 916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 103m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene... više

269.000€ (2 611 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska, 64m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici.... više

173.000€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 138m2 , T , 185000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO - Julino brdo, Siniše Stankovića, UKNJIŽEN dvoetažni stan sa šest spavaćih soba, 2 kupatila i terasom,... više

185.000€ (1 340 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 138m²
  • 3.sprat

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka , 3.5, 101m2, 268000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Šavnička, 2.0, 64m2, 105000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova