Za upit stanova Paracin pronađeno 39 oglasa

Prizemni stammbeni prostor

Novo Selo, Paraćin

više

35.000€ (897 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo dvosoban stan od 45 kvm u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Stan se nalazi na petom spratu zgrade i izuzetno je očuvan. Poseduje... više

41.000€ (911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/5 spratova

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Stan na prodaju

Centar, Paraćin

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,... više

72.000€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Prodaje se nezavršen stan u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

-Atraktivna lokacija -Blizina vrtića i škole za decu -Moguće korigovanje cene -Nema priključka struje i vode više

30.000€ (312 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

52.800€ (1 100 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Dupleks stan u novogradnji

Jagodnjak, Paraćin

Jedinstvena prilka za Vas! Stan koji se prostire na dve etaže, sa unutrašnjim stepenicama koje međusobno povezuju prizemni deo i gornji deo... više

142.000€ (946 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova

Potpuno renoviran stan u centru

Centar, Paraćin

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život... više

55.000€ (1 279 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • .sprat