Za upit stanova id pronađeno 4810 oglasa

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Stan za prodaju Dedinje ID#199472

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više

880.000€ (4 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju stan u srcu Vrnjačke Banje – 39m², prizemlje, idealna prilika!

Centar, Vrnjačka Banja

Zamislite svoj kutak mira u najpoznatijoj srpskoj banji – bilo da tražite dom, vikend oazu ili sigurnu investiciju za izdavanje, ovaj stan je... više

86.000€ (2 205 €/m²)

  • Garsonjera
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Crveni krst, 3.0 78m2+ PDV ID#1594

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zadovoljstvo nam je da vam ponudimo novogradnju izuzetnog kvaliteta gradnje, koriste se najkvalitetniji materijali, energetski pasoš, daljinsko... više

323.802€ (4 151 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001193

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

231.049€ (2 718 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1.sprat

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan ID#1000914

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više

77.250€ (1 679 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova