Za upit stanova id pronađeno 4810 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižena garsonjera ID#1001211

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

106.000€ (3 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1/5 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Stan za pordaju Cara Uroša ID#5991271

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi... više

139.000€ (4 483 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 1/1 spratova

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova