Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1890 oglasa

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Sremčica, Tomasa Edisona, 1.5, 42m2, 84900EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena... više

84.900€ (2 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, Obilićev venac, Marsala Birjuzova, 3.0, 72m2, 370000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo... više

370.000€ (5 138 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Park Sv.Save, dvoiposoban stan, IV sprat, lift, 70 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom... više

153.500€ (2 192 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/9 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Prodajem duplex apartman na Divcibarama

Divčibare

Apartman duplex se nalazi u zgradi na četvrtom spratu (zgrada nema lift) .Zgrada je završena u decembru 2024. Apartman je kompletno opremljen... više

99.000€ (2 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4/4 spratova