Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1881 oglasa

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 150m2, 308000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen... više

308.000€ (2 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 150m²
  • 5/6 spratova

Dupleks 121 m², IV sprat, Obrenovac, centar – 155.000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan ukupne površine 121 m², na IV spratu stambeno-poslovne zgrade u centru Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

155.000€ (1 280 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 121m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Podbara, Koče Kolarova, 2.0, 48m2, 128000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129539, VPR/IV, uknjizen, podrum. Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan od 48 m² kod Almaske crkve. Topla i svetla... više

128.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Novi Sad, Podbara - Trosoban, dvorišni stan ID#5000005

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi... više

206.000€ (2 145 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Top investicija na Zlatiboru – prvi sprat, odvojena spavaća soba, 41 m²

Zlatibor

Na prodaju funkcionalan i lepo raspoređen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu renomiranog kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od... više

72.000€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova