Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1881 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 3/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 6/7 spratova

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvosoban stan ID#1001194

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

148.320€ (3 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje