Za upit stanova Beogradu savski Venac pronađeno 197 oglasa

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 65m2 , T , 159000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje,... više

159.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Vidikovački venac, četvotrosoban stan 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više

220.000€ (2 391 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/10 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 48m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

- vodzovac sf 2692

Jajinci, Voždovac, Beograd

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više

180.000€ (1 417 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat