Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Stan površine 134kvm, na poziciji prvog sprata i stan površine 150 m2... više
871.000€ (6 500 €/m²)
Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd
Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više
415.000€ (4 234 €/m²)
Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd
Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I.... više
950.000€ (4 318 €/m²)
Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd
Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji... više
570.000€ (3 904 €/m²)
Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd
Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2ara (osećaj privatne kuće), četvoroiposoban po strukturi, na prizemlju/I.... više
900.000€ (5 000 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više
195.000€ (7 222 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više
520.000€ (8 666 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više
380.000€ (5 757 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak,... više
140.000€ (1 750 €/m²)
Obilićev venac, Stari Grad, Beograd
380.000€ (5 757 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više
240.000€ (2 608 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više
285.000€ (2 590 €/m²)