Zemun (marije Bursać), Beograd
Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više
122.000€ (4 357 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
4.0, Mirijevo, Koste Nađa, 90m2, 3/3, CG, lođa, klima Odličan dupleks na dobroj lokaciji, stan dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, održavan.... više
168.000€ (1 866 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više
310.000€ (2 279 €/m²)
Farmaceutski Fakultet, Beograd
U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više
210.000€ (2 916 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 95950, III/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Nudimo vam izuzetan... više
275.000€ (2 894 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više
135.000€ (3 750 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, površine 131m2.... više
585.000€ (4 500 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više
250.000€ (3 968 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više
220.000€ (2 391 €/m²)
Humska, Beograd
Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više
228.000€ (4 145 €/m²)
Karaburma, Beograd
Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od... više
160.000€ (2 222 €/m²)
Miljakovac III, Rakovica, Beograd
Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više
99.000€ (1 800 €/m²)