Za upit stanova Beograd trg republike Beograd pronađeno 1381 oglasa

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 3.0, 54m2, VPR/1, EG, TA, podrum, parking Izuzetna prilika - trosoban stann u zgradi sa samo četiri stan,... više

157.000€ (2 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • vp/1 spratova

Vračar, Maksima Gorkog, 68m2, 2.0, 1/2

Crveni krst, Vračar, Beograd

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više

165.000€ (3 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina, 103m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više

505.000€ (4 902 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 4/7 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac - Vojvode Vlahovića, 37m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom... više

119.000€ (3 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 51m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²