Za upit stanova Beograd novogradnja pronađeno 496 oglasa

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 220000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan povrsine 72 m² u novogradnji na 6. spratu... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 220kvm+1,2a ID#24913

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 180kvm+ 2a ID#24931

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2ara (osećaj privatne kuće), četvoroiposoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dupleks stan 86 m² + 100m², III sprat, Obrenovac, Rvati (NAMEŠTEN+PARKING),

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više

186.500€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Gornji grad - Šumadijska, 98m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više

323.000€ (3 295 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

117.900€ (3 467 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan 78.58m², III sprat, Rvati, Obrenovac – 141.400€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

141.400€ (1 812 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova