Prvomajska, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više
199.000€ (2 313 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više
999.000€ (4 162 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više
130.000€ (2 203 €/m²)
Centar, Voždovac, Beograd
Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više
170.000€ (2 786 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više
498.888€ (5 422 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više
128.000€ (2 782 €/m²)
Severni Bulevar, Beograd
Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više
399.500€ (2 038 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više
374.145€ (3 857 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više
303.888€ (4 162 €/m²)
Vracar, Vracar, Beograd
Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više
199.000€ (3 015 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
101.500€ (2 537 €/m²)
Bežanijska Kosa I, Beograd
Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više
239.000€ (2 811 €/m²)