Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više
149.900€ (2 081 €/m²)
Kaluđerica, Beograd
Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više
86.000€ (1 911 €/m²)
Krnjača, Beograd
Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
84.000€ (2 545 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više
695.888€ (9 156 €/m²)
Lazarevac (mesto), Beograd
Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više
79.900€ (1 598 €/m²)
Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više
88.000€ (2 838 €/m²)
Sumice, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Institut za majku i dete, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon,... više
119.900€ (2 551 €/m²)
Skupština, Stari Grad, Beograd
Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom... više
240.000€ (3 000 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
94.350€ (1 850 €/m²)
Miljakovac, Rakovica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift... više
115.000€ (2 948 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više
290.000€ (4 677 €/m²)