West 65, Novi Beograd, Beograd
Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više
700.000€ (5 384 €/m²)
Voždovačka Crkva, Beograd
Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo... više
161.900€ (3 519 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više
79.000€ (2 548 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 99053, XI/XVI, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. U novoizgradjenoj zgradi popularne... više
460.000€ (5 287 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više
88.520€ (2 011 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više
380.000€ (2 676 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 129376, I/V, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. *** RETKO U PONUDI *** Prava porodicna nekretnina, izuzetno... više
219.800€ (3 185 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više
198.000€ (3 413 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više
210.000€ (3 559 €/m²)
Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd
Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više
163.000€ (2 546 €/m²)
Stari merkator, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više
235.000€ (3 852 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više
1.800€ (45 €/m²)