Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1580 oglasa

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića, 78m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj... više

311.000€ (3 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/7 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 5.0, 216m2, 780000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

780.000€ (3 611 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 1/3 spratova

Voždovačka crkva, Kostolačka, 58m2(60m2), 2.0, 1/2, uknj

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Vidikovački venac, četvotrosoban stan 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više

220.000€ (2 391 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/10 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.5, 86m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127908, II/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

410.000€ (4 767 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6/

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

399.000€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Čukaricka Padina, odličan stan 31m2

Čukaricka Padina, Čukarica, Beograd

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u... više

95.000€ (3 064 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 3/9 spratova

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat