Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka, 2.0, 37m2, 114000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Dvosoban stan u zgradi starije gradnje, na odličnoj lokaciji i dobre spratnosti. Stan je dobar kako kao investicija za izdavanje, tako i za... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Milića od Mačve, 5.0, 190m2, 320000 EUR

Mirijevo, Beograd

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 5 soba
  • 190m²

Čukarica, Cerak - Stojana Matića, 50m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno... više

122.000€ (2 440 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića, 65m2

Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Arcadia, 3.0, 119m2, 773500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99423, XXIX/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

773.500€ (6 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 119m²
  • 29.sprat

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 114m2, 376200EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više

376.200€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 2/6 spratova