Za upit stan vrnjacka Banja pronađeno 104 oglasa

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

250.000€ (1 879 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Vrnjačka banja, Centar, Heroja Maričića, 2.0, 38m2, 82000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 123953, VPR/V, lift(2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

82.000€ (2 157 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

63.800€ (1 417 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

96.800€ (1 363 €/m²)

  • Garsonjera
  • 71m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

85.800€ (1 383 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

102.300€ (1 440 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova