Kalenic, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više
320.000€ (3 902 €/m²)
Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd
Prodaje se izuzetan salonski stan u samom centru grada u ulici Džordža Vašingtona. Stan se nalazi na 1. spratu, veoma je svetao tokom celog... više
289.900€ (4 831 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više
122.880€ (1 981 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više
118.425€ (1 973 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više
114.900€ (2 672 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više
169.925€ (1 975 €/m²)
Profesorska Kolonija, Beograd
Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više
229.000€ (3 180 €/m²)
Senjak, Beograd
Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više
169.000€ (4 447 €/m²)
Kneza Miloša, Beograd
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više
388.400€ (3 699 €/m²)
Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd
3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više
99.000€ (1 500 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više
225.000€ (3 125 €/m²)