Za upit stan u centru Beograda pronađeno 591 oglasa

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Zemun - Tošin bunar, 71m2 + GARAŽA

Tošin Bunar, Zemun, Beograd

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 421 €/m²)

  • 3 soba
  • 192m²
  • 2.sprat

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Kulina Bana, 1.0, 32m2, 142000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada... više

142.000€ (4 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više

72.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²