Za upit stan u centru Beograda pronađeno 594 oglasa

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan 113.63 m², III sprat, Obrenovac – 189.500€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan u Obrenovcu ukupne površine 113.63m2 koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji... više

189.500€ (1 676 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 113m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat