Za upit stan prodaja savski Venac pronađeno 196 oglasa

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 48m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Obilićev venac, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 65m2 , T , 159000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje,... više

159.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Koste Taušanovića 61m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 91m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju... više

359.000€ (3 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova