Za upit stan Pancevo prodaja sa fotografijama pronađeno 29 oglasa

Gradska lokacija, Tesla, Ilariona Ruvarca , 1.5, 36m2, 71000 EUR

Tesla, Pančevo

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući... više

71.000€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Zmaj Jove Jovanovića, 1.0, 37m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Dr Žarka Fogaraša , 3.0, 85m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

Gradska lokacija, Sodara, Moravska, 2.5, 51m2, 89900 EUR

Sodara, Pančevo

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo,... više

89.900€ (1 762 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 2.0, 59,74m2, III/3, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

98.570€ (1 670 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

119.192€ (2 292 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – dvosobni, dvoiposobni | Odlična lokacija

Gornji Grad Margita, Pančevo

123.950€ (2 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Širi centar, Pančevo

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 132000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova