Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Rakovica, Vidikovac, Veljka Ramadanovića, 0.5, 23m2, 70000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija... više

70.000€ (3 043 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Ne stan, već prednost.

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš... više

289.900€ (2 787 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • vp/6 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM REDU DO REKE 4.0, 117m2 (terasa 6m2), CG, lift, 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovića, 2.0, 57m2, 110500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više

110.500€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Karaburma – Stevana Dukića 42kvm ID#28240

Karaburma, Palilula, Beograd

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,... više

129.000€ (3 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 4/5 spratova

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

Zemun, Zemun polje, Braće Micić, 4.0, 100m2, 110000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova