Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1823 oglasa

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

Gornji grad, Banatska, duplex, 106m2, 5.0, 2/3, uknj.

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad, Banatska, petosoban, uknjižen dupleks od 106m2 sa kosinama mereno 119m2. Nalazi se na drugom i trećem spratu od tri, zgrade... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 31m2, 57350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130614, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

57.350€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Zemun kej, Marka Nikolića, 45m2(52), 2.0, 1/2, uknj

Zemun kej, Zemun, Beograd

Zemun kej, Marka Nikolića, uknjižen, dvosoban stan od 45m2, mereno 52m2. Nalazi se na prvom spratu od dva, predratne zgrade (visina plafona... više

185.000€ (4 111 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat