Za upit stan Novom Sadu Podbara pronađeno 68 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 70000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u... više

174.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 68000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje... više

68.000€ (3 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 2.0, 51m2, 153000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118587, II/. Prodaje se stan, 51m2, na Podbari. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 3.0, 100m2, 280000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

280.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²