Za upit stan Novom Sadu Podbara pronađeno 68 oglasa

Novi Sad, Podbara, , 1.5, 41m2, 114400EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119190, VI/VI, lift, nov, stambena zgrada. Nov stan, neuseljavan celo potkrovlje je novo, sastoji se od jedne sobe,kupatila... više

114.400€ (2 790 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 48m2, 130000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Prodajem klasican dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaske crkve... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Podbara, , 1.0, 42m2, 120000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129367, V/V, lift, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1 soba
  • 42m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Podbara, Kosovska, 3.5, 116m2, 370000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129576, III/VIII, lift, uknjizen, renoviran, podrum. Na prodaju odlican cetverosoban stan na Podbari , ulica Kosovska na trecem... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

193.743€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

370.491€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

200.541€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Podbara, Marka Miljanova, 1.0, 41m2, 123000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129677, V/VI, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican jednosoban stan u Marka Miljanova ulici. Zgrada je veoma kvalitetna. Moze... više

123.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5/6 spratova