Za upit stan novi nova Detelinara pronađeno 139 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, Koste Racina, 3.0, 70m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno... više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001177

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kornelija Stankovića. Uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih... više

155.000€ (3 163 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 49m2, 147000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici.... više

147.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara, 63 m2, novogradnja, 1. sp

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu... više

169.950€ (2 697 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Prodaje se troiposoban stan, 80m2, Nova Detelinara

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se odličan, komforan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban stan uz minimalna... više

178.500€ (2 231 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara | 70m2, parking,

Nova detelinara, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova