Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102311 CENA 160.000e +3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM numerisanim u dvorištu zgrade u ceni. Prodaje se kompletno... više

160.000€ (2 962 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101557 CENA 320 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više

320.000€ (2 461 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57750€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više

57.750€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 234000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova