Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132804€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100695 - CENA 128.060 sa PDV-om + agencijska oznaka od 3%. Prodaje se UKNJIŽEN dvosoban stan u izgradnji sa PDV-om, na Telepu,... više

132.804€ (2 825 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 111000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1100735. CENA 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji... više

111.000€ (2 707 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099507 - CENA 150.500E SA PDV-om +agencijska provizija 3% !. dvoiposoban stan na Podbari. Stan se sastoji iz dnevnog boravka,... više

150.500€ (2 640 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098770 - CENA 150000 plus 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban stan na Salajci. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni... više

150.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 292100€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099477 CENA 292100 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja... više

292.100€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova