Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1714 oglasa

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan 42.69m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 93.918€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

93.918€ (2 236 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135470€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan... više

135.470€ (1 908 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 260000€

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

<p>Vidovdansko naselje, novogradnja ODMAH USELJIVA NEKRETNINA. Agencijska oznaka stana 1102435. Cena stana 260.000eu +3% agencijske provizije.... više

260.000€ (1 756 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 99200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102573 - CENA 99.200 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA--- Prodaje se lepa. komforna garsonjera na Novoj Detelinari, na odličnoj... više

99.200€ (3 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 121500€

Centar, Novi Sad

Komplet opremljen stan bez ulaganja. Agencijska oznaka stana 1102227. Cena stana 121.500 eu +3% agencijske provizije. Odlična nekretnina u novo... više

121.500€ (2 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 180000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 460000€

Kej, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

460.000€ (2 569 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova