Za upit stan east side pronađeno 897 oglasa

STARI GRAD DORCOL 84m2 , 198240e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv,... više

198.240€ (2 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Suteren.sprat

Izuzetno fukncionalan stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Savršen raspored, dve spavaće sobe! Lep stan u neposrednoj blizini Akva parka, idealan za odmor, porodicu ili poslovne ljude. Stan se nalazi... više

70.000€ (1 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/7 spratova

Dvoiposoban stan , atelje, centar,lift, 68 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može... više

113.000€ (1 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

104.945€ (2 332 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 85m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel,... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 529000€

Centar, Novi Sad

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 529000 sa... više

529.000€ (4 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 5/7 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Liman 4, Novi Sad

127.000€ (2 953 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova