Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1827 oglasa

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 51m2 , (L) , 129000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade.... više

129.000€ (2 529 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Stan za prodaju Dedinje ID#199472

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više

880.000€ (4 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • Prizemlje/3 spratova

Banjica, Bulevar oslobođenja, 84m2 ID#1510

Banjica, Voždovac, Beograd

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više

197.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 3/3 spratova

Dedinje, Kronštatska ID#1484

Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više

359.000€ (4 174 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 309600 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

309.600€ (4 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova