Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, stara Karaburma, u blizini OFK stadiona i Bogoslovije, u ulici Generala Aračića, troiposoban stan, od 93m2, uknjižen na 77m2 u zgradi... više
250.000€ (3 246 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je... više
357.500€ (2 193 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više
177.000€ (3 687 €/m²)
Krunski Venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac, Alekse Nenadovića, uknjižen, dvosoban stan, od 56m2. Na prvom spratu od šest sa TA grejanjem u izvornom stanju. Sastoji... više
252.000€ (4 500 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Karaburma, Marijane Gregoran, trosoban dupleks, uknjižen na 49m2, mereno sa dve terase i potkrovljem ukupno 75m2. Na petom je spratu od pet,... više
165.000€ (3 367 €/m²)
Crveni krst, Vračar, Beograd
Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više
195.000€ (2 867 €/m²)
Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Stari Merkator, uknjižen, dvoiposoban stan, od 61m2. Na osmom je spratu od devet, sa liftom i centralnim grejanjem. Kompletno... više
240.000€ (3 934 €/m²)
Zemun kej, Zemun, Beograd
Zemun kej, Marka Nikolića, uknjižen, dvosoban stan od 45m2, mereno 52m2. Nalazi se na prvom spratu od dva, predratne zgrade (visina plafona... više
185.000€ (4 111 €/m²)
Gornji grad, Zemun, Beograd
Zemun, Gornji grad, Banatska, petosoban, uknjižen dupleks od 106m2 sa kosinama mereno 119m2. Nalazi se na drugom i trećem spratu od tri, zgrade... više
310.000€ (2 924 €/m²)
Kalenić pijaca, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više
235.000€ (5 222 €/m²)
Ledine, Surčin, Beograd
Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više
96.000€ (1 920 €/m²)
Prvomajska, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više
199.000€ (2 313 €/m²)