Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više
275.000€ (5 092 €/m²)
Bogoslovija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više
270.000€ (2 673 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više
280.000€ (3 636 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više
590.000€ (3 687 €/m²)
Dorcol, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Dubrovacka, 1.5, 31 m2, bez terase, VPR od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više
155.000€ (5 000 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više
158.700€ (3 526 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više
388.000€ (2 395 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više
249.000€ (3 661 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više
229.000€ (4 872 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
136.000€ (2 428 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više
323.000€ (3 295 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više
450.000€ (4 017 €/m²)