Za upit stan Beograd stari grad Centar Palmoticeva m pronađeno 149 oglasa

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Stari grad,Terazije 4.0, 149m2, 1/5. uknj

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više

650.000€ (4 362 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 149m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA 4.0 STAN KOD SKUPSTINE

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture.... više

750.000€ (6 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Stari grad, Zeleni venac – Brankova 208m2

Centar, Stari Grad, Beograd

8.0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak... više

580.000€ (2 788 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 208m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova