Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor,... više
888.000€ (5 223 €/m²)
Dorcol, Stari Grad, Beograd
4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više
900.000€ (6 081 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Centar, Nikole Spasica, 3.0, 160 m2 sa terasom, V od V spratova, toplotne pumpe, tel,... više
900.000€ (5 625 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više
900.000€ (5 000 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 99423, XXIX/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
773.500€ (6 500 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više
910.888€ (5 914 €/m²)
Dedinje (rtv Pink), Beograd
Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više
780.000€ (3 611 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više
820.323€ (3 361 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više
926.888€ (6 262 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla - A REFLECTION FOR ALL TIMES 4.0, 148m2 (two terraces 23m2), 12/25, central heating, lift, air... više
926.888€ (6 262 €/m²)
Blok 9a, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više
949.999€ (5 688 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više
950.000€ (5 428 €/m²)