Za upit stan 110000 pronađeno 5001 oglasa

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 216m2, 652000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više

652.000€ (3 018 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Savski venac, Senjak, Kozjaćka, 5.0, 121m2, 630000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 112979, II/III, klima, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

630.000€ (5 206 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina, 164m2

Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više

738.000€ (4 500 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Orfelinova, 7.0, 245m2, 637000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 105098, II/, dupleks, klima, salonski, telefon, terasa(3), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

637.000€ (2 600 €/m²)

  • 7 soba
  • 245m²
  • 2.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više

695.888€ (9 156 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 30.sprat

PRODAJA 4.0 STAN KOD SKUPSTINE

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture.... više

750.000€ (6 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat