Bulevar, Novi Sad
EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više
617.700€ (2 900 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više
618.000€ (2 575 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd - Tošin bunar 4.0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom... više
576.324€ (4 206 €/m²)
Kalenić pijaca, Vračar, Beograd
Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više
579.888€ (2 973 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više
580.000€ (3 391 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više
628.000€ (1 749 €/m²)
Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd
Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više
545.000€ (3 784 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više
590.000€ (3 687 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više
590.000€ (6 210 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više
635.000€ (2 873 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
570.999€ (4 567 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 119108, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više
549.926€ (3 845 €/m²)