Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

445.006€ (3 647 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 122m²
  • Potkrovlje.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 430000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

430.000€ (5 119 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 122m2, 430000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 131172, VII/, klima, lift. *GRBAVICA NOVI*LUX* 122m2 4,0 - soban. DUPLEX Stan moze biti petosoban,nalazi se na 7-om spratu... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7.sprat

Cara Uroša – 110kvm + 15kvm terasa ID#28959

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • Garsonjera
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 5.0, 123m2, 432045EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129735, PENH/, u izgradnji. Na prodaju odlican Penthaus od122,74m2 u izgradnji. Useljiv pocetkom 2027 godine. U neposrednoj blizini... više

432.045€ (3 512 €/m²)

  • 5 soba
  • 123m²

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Liman III - Odličan dvoiposoban stan + 2 garažna mesta ID#1001202

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih... više

448.000€ (4 266 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

IZUZETAN STAN NA VRACARU-156M2 SA PRIVATNOM TERASOM

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Njegosevoj ulici na Vracaru, u ponudi je izuzetan stan sa mansardom i velikom krovnom terasom ukupne povrsine 156m2.... više

450.000€ (4 245 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 106m²
  • 6.sprat