Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

409.000€ (3 380 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • 2/4 spratova

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 440000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

440.000€ (5 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 5.0, 139m2, 398770EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129722, PK/, u izgradnji. Na prodaju klasican cetverosoban stan 139,43m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

398.770€ (2 868 €/m²)

  • 5 soba
  • 139m²

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 4.0, 175m2, 400000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više

400.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, renoviran dupleks ID#1001160

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više

442.900€ (3 630 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • 7/7 spratova