Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Novi Sad, Bulevar - Četvorosoban stan + parking ID#1001161

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Bore Prodanovića. Predstavljamo nov, po strukturi četvorosoban stan u manjoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini... više

391.400€ (3 131 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 125m²
  • 3/4 spratova

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 4.0, 112m2, 392000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122871, I/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1.sprat

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Novi Sad, Socijalno, Arhimandrita Jovana Rajića, 4.0, 119m2, 380000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Cetvorosobni stan nalazi... više

380.000€ (3 193 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 4.0, 108m2, 394200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121999, III/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

394.200€ (3 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

LIMAN 3 PARK CITY | TROSOBAN STAN 105m2 | NOVOGRADNJA | PARKING I GARAŽA | ODL

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je ekstra trosoban stan površine 105m2 u modernom kompleksu Park Citi na Limanu 3. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Centar, Narodnog fronta, 3.0, 105m2, 435000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat