Kalenić Pijaca, Beograd
Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić... više
405.000€ (4 218 €/m²)
Zemun (cara Dušana), Beograd
Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više
368.500€ (2 750 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više
380.888€ (4 232 €/m²)
Blok 37, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran,... više
381.000€ (3 699 €/m²)
Centar (uži), Beograd
Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo... više
370.000€ (5 138 €/m²)
Blok 65, Beograd
Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više
370.000€ (4 933 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 129576, III/VIII, lift, uknjizen, renoviran, podrum. Na prodaju odlican cetverosoban stan na Podbari , ulica Kosovska na trecem... više
370.000€ (3 189 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na... više
360.000€ (2 666 €/m²)
Telep, Novi Sad
Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više
410.660€ (3 393 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – penthaus Bulevar Evrope 136m2 + terasa 90m2, luksuzan Prodaje se luksuzan penthaus u Novom Sadu, Bulevar Evrope... više
374.544€ (2 675 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više
375.000€ (4 411 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više
388.000€ (5 542 €/m²)