Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Zemun, Meandri, Blagoja Jovovića, 3.0, 87m2, 255000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 4/6 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova , 3.5, 65m2, 249000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban... više

249.000€ (3 830 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 103m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene... više

269.000€ (2 611 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5/7 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

BW DIVA - IZUZETAN 2.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

269.888€ (4 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4.sprat

Planina, Centar, -, 2.0, 60m2, 269999 EUR

Centar, Kopaonik

Veoma komforan apartman u luksuznoj planinskoj vili, izuzetno kvalitetno opremljen i sređen. Poseduje prostrane prostorije - dnevni boravak... više

269.999€ (4 499 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat