Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Krunski venac, Alekse Nenadovića, 56m2, 2.0, 1/6

Krunski Venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac, Alekse Nenadovića, uknjižen, dvosoban stan, od 56m2. Na prvom spratu od šest sa TA grejanjem u izvornom stanju. Sastoji... više

252.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 252350€

Centar, Novi Sad

Trosoban stan sa spektakularnim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu.+++Agencijska oznaka 1096494, Novi Sad, Centar, 70m2, trosoban,... više

252.350€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova

Prodaje ze dvoiposoban stan sa terasom na Telepu, novogradnja 82m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu... više

234.600€ (2 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

229.000€ (4 163 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 4.0, 96m2, 235200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina... više

235.200€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova