Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Prodajem kucu i apartman u sklopu kompleksa Chalet

Kopaonik

Prodajem jednu kuću od 85m2 i apartman od 33m2 u sklopu kompleksa Chalet, cena dogovor može i zamena. Kuća je povezana toplom vezom kao i apartman... više

229.500€ (1 944 €/m²)

  • 4 soba
  • 118m²

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

236.068€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/6 spratova

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

236.800€ (3 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254920€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095875- Četvorosoban stan u izgradnji na Telepu, U pitanju je urbana vila, visok kvalitet gradnje i opreme. Ima povrat PDV-a... više

254.920€ (2 549 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu sa dva kupatila - 87m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

VRACAR CRVENI KRST 69m2 , T , 255000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg,... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova