Za upit stan 110000 pronađeno 4996 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjizen 1/1 bez tereta. Stan je u... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Kej, , 3.0, 71m2, 230000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasican trosoban stan sa... više

230.000€ (3 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 4/8 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan u najlepsem planski uredjenom... više

230.000€ (2 190 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

DVOSOBAN STAN NA PRODAJU 60M2 KOMPLETNO NAMEŠTEN KRALJEV PARK NOVI SAD NOVA ZG

Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 247200€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Troiposoban stan na Novom naselju. Prizemlje, terasa. Deo stana je u legalizaciji. IDS 1075017. više

247.200€ (2 548 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 235870€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

235.870€ (4 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/11 spratova