Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

VIKENDICA SA VOĆNJAKOM

Šikara, Sombor

VIKENDICA SA VOĆNJAKOM,NJIVOM! Uz kanal ,sa Josićkog puta,12.022m2 njiva većim delom pod voćem, bušeni bunar, na placu je i manja vikend kućica... više

42.000€ (2 100 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

NJIVA PRVE KLASE!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE! Njiva 1.klase je na potesu između Kljajićeva i Čonoplje.Površine 9950m2.,na kojoj su zasađena oko 430 stabala lešnika,... više

41.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA! GOGE

Goge, Sombor

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje... više

43.000€ (589 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

PLAC ODLIČNA LOKACIJA!!!

Okolina, Sombor

PLAC! Prodaje se građevinski plac površine 4.7a u Somboru.Okolina Ćonopljanskog puta. Nalazi se u mirnoj i urbanizovanoj ulici sa kompletnom... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NJIVA PRVE KLASE!

Okolina, Sombor

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE! U Šaponjama na samo 2 km udaljeno od Sombora prodaje njiva 1.klase površine 8300m2 , do asfalta,a pored je atarski... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

VIKENDICA! BARAČKA

Bezdan, Okolina, Sombor

VIKENDICA! BARAČKA, blizu vode, prodaje se vikend kuća veličine 30m2. Sastoji se od sobe, kuhinje, kupatila, zatvorene terase. Ima struju, bušen... više

15.500€ (516 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

NJIVA U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU

Josićko naselje, Sombor

PLAC! Između Josićkog naselja i Apatinskog puta,njiva prve klase u građevinskom području,2011m2,nedaleko od malog mostića na Apatinkom kod obilaznice,ili... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²